top of page

VIIMSI ÄRIPINK

Viimsi Rotary Klubi (Viimsi RC) annetab Viimsi avalikku ruumi väärika pingi. Tegemist on maailmakuulsa prantsuse tööstusdisaineri Martin Szekely poolt disainitud pingiga vt. http://www.martinszekely.com/niveau3-biographie.php

 

Andsime sellele pingile väärika nime -  Viimsi äripink. Pingi lähedusse metallist plaadile jäädvustame meie klubi nimetuse ja logo, Tekstiga: Viimsi Äripink, annetatud Viimsi Rotary klubi poolt anno 2017. Annetame selle pingi Viimsi esimese spetsiaalse bürooärihoone Viimsi Äritare avamise puhul, pilguga tulevikku!

 

Pink sobib ideaalselt Viimsi Äritare juurde. Asukoht asub Äritare Jazz pesula poolses küljes peaukse esisel väikesel väljakul.

 

Pingi idee seisneb selles, et bürootööst vabal ajal saavad ettevõtjad ja muidu ettevõtlikud inimesed pingil häid innovaatilisi mõtteid mõlgutada, mis aitavad Viimsis äril ja ettevõtlusel kasvada ja areneda. Usume, et sellel pingil sünnivad Viimsi elu edasi viivad ideed! Ole ettevõtlik, tööta innukalt ja hoolega, kuid võta ka aeg maha mõtlemiseks. Selline on lühidalt meie annetuse idee.

Äritare avamise ja pingi kohta kajastus ka meedias lugu siin

 

Lugupidamisega    

Tõnu Tuulas

Viimsi Rotary Klubi president

bottom of page